Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Vodič MKD

DASKO, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.24
1 500 - 3 000 EUR/mesiacAktivitné príplatky, vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie motorového vozidla podľa potrieb našich zákazníkov

Vlastné vozidlo, možnosť parkovať doma pokiaľ sa jazdí v blízkosti domu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Sme dopravno špedičná firma s vlastným vybudovaným servisným zázemím. Spoľahlivo fungujeme na slovenskom trhu už od roku 2004 a venujeme sa preprave paletového tovaru do krajín európskej únie ako aj po slovensku
ID: 4096652  Megjelentetés dátuma: 2.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac