Fakturantka v účtovnom programe Pohoda

DaRya, s.r.o.

Miesto práce
Kukučínova 1000/52, 831 03 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned alebo dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiacod 1000 Eur a viac v závislosti od praxe a vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre danú pracovnú pozíciu je predpoklad výberu viacerých uchádzačov:
- Spracovanie a vydávanie faktúr pre odberateľa v účtovnom programe POHODA
- Administratívna činnosť súvisiaca s prevádzkou e-shopu
- Komunikácia so zákazníkom (telefonická a mailová)

- práca v príjemnom, mladom, dynamickom kolektíve
- flexibilný pracovný čas (v rámci prevádzkových hodín)

Na základe CV posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor a budeme Vás informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Strojopis - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- PC gramotnosť, orientácia na internete
- ovládanie účtovného programu POHODA je podmienkou
- maďarčina vítaná (hovorovo aj písomne)
- skúsenosť s prácou telefonického operátora je výhodou
- samostatnosť pri riešení požiadaviek

Prevádzkujeme sieť eshopov s detkým tovarom a hračkami pre deti prevažne predškolského veku. Sme oficiálnymi distribútormi značiek Smoby, Corolle, Aquaplay, BIG, Tender Leaf Toys, Eichhorn, Béaba, Red Castle, Exit Toys, smarTrike a écoiffier.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3233799  Megjelentetés dátuma: 2.12.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacod 1000 Eur a viac v závislosti od praxe a vzdelania