Sales & Market Analyst, Rohožník alebo Bratislava

Danucem Slovensko a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiac1200€/month + 12% variable wage + 13. salary

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Market development analysis (market share and capacity calculations), macro “drivers”, and tracking of competitors volume and customer development. Coordinating sales planning of volumes (budget, forecast) between sales, logistics and production.
  • Lead and administer international clinker and cement purchase and trading, including contracts negotiation, tracking stock records, dealing with state and international authorities, invoice control and approval, etc.
  • Lead and administer terminal operations, stock records, controlling invoices from suppliers, stock counts, etc.
  • Organizing customer and internal white cement events.
  • Cooperation with a marketing team to organize and perform marketing activities for White cement. Preparing and updating reports upon agreements.

  • Variable salary part
  • Fixed 13. salary paid off in 2 settlements
  • Bonus payments on the top of legal allowances
  • Contribution to a III. Pillar of pension saving
  • Allowance when loosing income due to a sickness absence
  • Contribution for meals on the top of legal allowance
  • Contribution for commuting to work
  • Contributions in case of unexpected life events and social aid in emergency case
  • Days off for special life events (wedding, childbirth ,...)
  • Additional benefits for employees in accordance with collective agreement
  • Professional induction, trainings, and support with your career development
  • Company social and sport activities

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Education in economics or technical background

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Verbal and written communication skills, including English Upper Intermediate (B2) and Slovak (Czech) – Upper Intermediate (B2) is a must!
  • PC/laptop handling
  • Experience with sales and sales admin.
  • SAP experience is an advantage
  • Driving license is an advantage
  • Hungarian, German, Polish is an advantage

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Team CRH
E-mail: poslať životopis
ID: 4166956  Megjelentetés dátuma: 22.9.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac