Zástupca Facility Managera

Danube Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
Lamačská cesta, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacod 1200 € brutto + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete zabezpečovať zastupovanie Facility manažéra v týchto činnostiach:
- Riadenie, metodické vedenie a kontrola zamestnancov technickej správy a údržby objektu
- Komplexná správa objektu, zabezpečenie jej bezproblémového chodu po technickej stránke, vrátane zabezpečenia zimnej a letnej údržby
- Zabezpečovanie potrebných opráv a vedenie ich evidencie
- Spolupráca pri vytváraní rozpočtov a kalkulácií určených na údržbu objektu
- Tvorba harmonogramov potrebných revízií, kontrola ich dodržiavania
- Kontakt s klientmi (najmä nájomníci priestorov objektu)
- Spolupráca so zástupcami dodávateľov energií - elektriny, plynu, vody
- Dohľad nad strážnou službou zabezpečujúcou ochranu objektu
- Zabezpečovanie správneho nakladania s odpadmi v zmysle príslušnej legislatívy
- Ostatné činnosti spojené s prácou na pozícii podľa požiadaviek nadriadeného
- Práca v posunutých zmenách podľa potreby prevádzky objektu, držanie pohotovosti

- 13. a 14. plat,
- týždeň dovolenky naviac,
- platené sick days,
- stravné lístky v hodnote 4 €,
- balíček výhod vernostného programu - príspevok zamestnávateľa vo výške 400€ ročne na rôzne voľnočasové aktivity, relax, rekreáciu, šport, hotelové pobyty, nákup rôznych tovarov a služieb (knihy, elektro atď.)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Telefonicky alebo e-mailom budeme kontaktovať len vybraných kandidátov spĺňajúcich zadané kritériá. Ostatným kandidátom nezaradeným do výberového konania ďakujeme a prajeme veľa pracovných, ale i osobných úspechov. Po skončení výberového konania nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie - stavebníctvo, strojníctvo príp. elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Predchádzajúca prax na podobnej pracovnej pozícii aspoň 1 rok
- Organizačné a komunikačné schopnosti
- Technické myslenie
- Schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať
- Schopnosť rýchlo reagovať pri problematických situáciách, flexibilita
- Odolnosť voči stresu
- VP skupina B

Spoločnosť sa zaoberá najmä činnosťami spojenými s prenájmom a prevádzkovaním nehnuteľností rôznych typov a zamerania a inými činnosťami s tým súvisiacich (správa nehnuteľností po stránke technickej, administratívnej a obchodnej).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3983846  Megjelentetés dátuma: 26.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac