Revízny technik elektrických zariadení

Danube Facility Services, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohoda
od 1.400 + 13. a 14. plat, stravné lístky v hodnote 4,- €, 5 dní dovolenky nad rámec ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň revízneho technika bude:

- vykonávanie revízií, odborných prehliadok a skúšok,
- spracovávanie správ o odborných prehliadkach a skúškach v zmysle platnej legislatívy,
- predkladanie návrhov na odstránenie nedostatkov,
- kontrola projektovej dokumentácie so skutkovým stavom

Ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu, možnosť odborného rastu a balík zamestnaneckých výhod:
- týždeň dovolenky naviac,
- platené sick days,
- stravné lístky v hodnote 4 €,
- balíček výhod vernostného programu - príspevok zamestnávateľa vo výške 400 € ročne na rôzne voľnočasové aktivity, relax, rekreáciu, šport, hotelové pobyty, nákup rôznych tovarov a služieb (knihy, elektro atď.)

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesijné životopisy posielali formou e-mailu. Na osobný pohovor budeme uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá pozývať telefonicky alebo e-mailom.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Od úspešného kandidáta budeme požadovať:

• stredoškolské vzdelanie s maturitou - elektrotechnické zameranie,
• platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti : § 24 Vyhlášky 508/2009 Z.z.,
• výborná znalosť problematiky revízií pevných inštalácií a bleskozvodov,
• schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať,
• schopnosť riešiť problémy,
• flexibilita, komunikatívnosť,
• vodičský preukaz skupiny B,
• prax na podobnej pracovnej pozícii.

Spoločnosť sa zaoberá najmä činnosťami spojenými s prenájmom a prevádzkovaním nehnuteľností rôznych typov a zamerania a inými činnosťami s tým súvisiacich (správa nehnuteľností po stránke technickej, administratívnej a obchodnej).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3618161  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.400 + 13. a 14. plat, stravné lístky v hodnote 4,- €, 5 dní dovolenky nad rámec ZP