Inventúra tovaru (Asisetnt)

DANTEM Slovensko s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
17.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
mzda od 4,80 Eur + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inventúra tovaru za pomoci čítačky čiarových kódov

- ponúkame stabilnú brigádu v skvelom, mladom kolektíve študentov
- vyplácame týždenne zálohy zo mzdy
- výber inventúr z mesačného harmonogramu
- možnosť pracovať vo dvojici
- výber z nočných a denných inventúr
- kompletné zaškolenie a podpora pri nástupe

Do našich inventúrnych tímov hľadáme kandidátov - brigádnikov - na pozíciu "INVENTÚRNIK"

Brigáda je ideálna pre študentov od 18 rokov. Vedia si s nami ideálne manažovať svoj čas. Taktiež ponúkame možnosť karierného rastu.

Evidencia medzi uchádzačov priamo cez link:

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inventúra tovaru

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plnoletosť
- potravinársky preukaz
- potvrdenie o návšteve školy, ak si študent do
26 rokov
- orientácia v priestore
- základné počty
- počítačová gramotnosť
- samostatnosť
- dobrá tímová komunikácia
- ochota cestovať cestovať aj mimo mesta
pobočky -čas na ceste preplatený, doprava
zabezpečená

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Medzi našich klientov patria významné české, slovenské a medzinárodné spoločnosti ako napr. maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie.

Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. Nových kolegov prijímame v 20 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom. Od našich pracovníkov očakávame najmä spoľahlivosť a presnosť pri práci. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 1 500 zamestnancov.

Pridajte sa k niekoľkým tisícom spokojných pracovníkov a staňte sa členom našich inventúrnych tímov!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3517677  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: mzda od 4,80 Eur + príplatky