Obchodný zástupca Ružomberok, Liptovský Mikuláš a okolie

Danone a.s.

Místo práce
Žilinský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
850 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

  • Místo práce: Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Martin
  • Určovat a analyzovat potřeby zákazníka, prezentovat výrobky a akce, zajišťovat správnost cen a vystavení zboží na regálu, umísťovat propagační materiály
  • Pracovat na projektech category managementu - plánování umístění výrobků v obchodech, analyzování současné situace, podpora při vytváření strategie
  • Pracovat na projektech trade marketingu - podpory prodejních aktivit

Nabízíme Vám:

  • Kvalitní pracovní příležitost pro zahájení Vaší kariéry v obchodu
  • Mezinárodní prostředí jedné z největších společností produkujících rychloobrátkové zboží
  • Profesní rozvoj a získávání kvalitních obchodních zkušeností
  • Samostatnou a kreativní práci s možností budoucího kariérového postupu v obchodním oddělení!
  • Dobré finanční ohodnocení – min mzda 850 EUR hrubého měsíčně + bonusy
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Další zaměstnanecké výhody a benefity

Požadujeme:

  • SŠ, VOŠ, VŠ (vhodné také pro čerstvé absolventy, kteří chtějí začít budovat svou kariéru v obchodním oddělení)
  • Bydliště v uvedeném regionu
  • Komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
  • Výborné analytické schopnosti, logické myšlení a kreativní přístup
  • Znalost PC - MS Excel; Word a Powerpoint
  • Řidičský průkaz skupiny B podmínkou (aktivní řidič)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3572332  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 EUR/měsíc