Operátor digitálnych tlačových zariadení.

DANIELSON, s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 106, 974 01 Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
1.6.2019.
Mzdové podmienky (brutto)
800€ brutto + príplatky za prácu cez víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta pre obsluhu digitálnych produkčných tlačových strojov.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícii je:
- obsluha produkčných tlačových strojov prostredníctvom dotykového panela
- vizuálna kontrola vytlačených hárkov
- manipulácia s papierom
- odoberanie vytlačených hárkov

- rozvíjajúca sa rodinná firma s mladým kolektívom
- pitný režim káva

Ďakujeme za Váš životopis a záujem pracovať v našej spoločnosti. Na pohovor pozveme vybraných uchádzačov. Odpovedať budeme všetkým záujemcom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Náš nový kolega by mal byť zodpovedný, manuálne zručný a dochviľný. Aj od neho bude závisieť efektivita celého tímu.

Sme rodinná firma so 17 ročnými skúsenosťami na trhu kreatívneho, reklamného a tlačiarenského odvetvia. Pracujeme pre malé, ale aj veľké spoločnosti. Všetko čo robíme, robíme srdcom, pretože každá zákazka nesie náš "rukopis" ako záruku najvyššej kvality.
ID: 3662050  Megjelentetés dátuma: 8.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800€ brutto + príplatky za prácu cez víkend