Pracovník metrológie / technickej kontroly_Nástupný bonus 1 000 €

Danfoss Power Solutions a.s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
883 - 1 200 EUR/mesiacMzda podľa relevantných skúseností a zručností. Mzda pozostáva z 2 zložiek: Mesačná tarifná + variabilná zložka mzdy vo výške 26% + príplatky za nočnú a poobednú zmenu, za nadčas, za prácu cez víkend, či počas štátneho sviatku. Pravidelná ročná odmena, ročné navyšovanie miezd.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

~ vykonávanie prác a základných úloh v laboratóriách oddelenia metrológie podľa pridelenia
~ kontrola rozmerov vyrábaných alebo nakupovaných dielov podľa požiadaviek výkresovej dokumentácie
~ meranie súčiastok na CMM a ďalšie meracie úkony na meracích zariadeniach
Práca je v 3-zmennom pracovnom režime.

• 2 dni dovolenky naviac a dni voľna pri rôznych príležitostiach,
• ročná odmena, ročné navyšovanie miezd,
• pracovný čas 7,5 hod.,
• kantína priamo v priestoroch spoločnosti,
• životné poistenie s 12-mesačným krytím,
• príspevok na III. pilier,
• odmena pri životných a pracovných jubileách,
• odmena za odporučenie kandidáta 750 €,
• sociálna výpomoc pri dlhodobej PN,
• príjemné a bezpečné pracovné prostredie,
• firemné podujatia a výlety, prenájom plavárne, klziska, tenisový kurt,
• príplatky, odstupné a odchodné nad rámec Zákonníka práce,
• prístup k moderným technológiám,
.... a iný zaujímavý sociálny program.
• Pre zamestnancov je zabezpečená doprava firemným autobusom z Novej Dubnice, Dubnice nad Váhom a Ilavy + firemný autobus v rámci PB priamo do práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ/VŠ technického zamerania

Ostatné znalosti

Čítanie výkresov - Pokročilý
Znalosť výkresovej dokumentácie - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti merania v strojárskej výrobe, v oblasti merania na CMM (3D meracích strojoch) vítaná.

• prax v oblasti merania v strojárskej výrobe
• dôslednosť
• spoľahlivosť
• pracovitosť
• technické a analytické myslenie

Danfoss Power Solutions a.s. v Považskej Bystrici je popredným svetovým výrobcom hydraulických komponentov a systémov pre mobilné pracovné stroje a industriálnu hydrauliku.
Výrobný sortiment: axiálne piestové hydrogenerátory a hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, proporcionálne ventily a súčiastky pre proporcionálne ventily a hydraulické hadicové komplety.
Prevádzka v Dubnici nad Váhom: montáž a expedícia hydraulických hadíc a hadicových konektorov.
Prevádzka v Zlatých Moravciach: výroba mechanických termostatov do chladiacich zariadení. Termostaty sú určené pre chladničky, mrazničky a malé komerčné chladiace zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4144761  Megjelentetés dátuma: 14.1.2022  Alapbér (bruttó): 883 EUR/mesiac