Nákladový Analytik Junior

Danfoss Power Solutions a.s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študent bude spolupracovať pri spracovaní pravidelného týždenného a mesačného reportingu, analýz nákladov a pri zostavení rozpočtu.
Bude sa zúčastňovať aj na plnení iných operatívnych úloh, podľa potreby na finančnom oddelení.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Ideálne študent 1. až 2. ročníka VŠ so zameraním v ekonomickom odbore.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Power BI - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základné znalosti v oblasti podnikových financií.
Pozitívny vzťah k spracovaniu väčšieho objemu dát.
Zodpovedný prístup k práci, nutné striktné dodržiavanie termínov a kvality spracovania pridelených úloh.

Danfoss Power Solutions a.s. v Považskej Bystrici je popredným svetovým výrobcom hydraulických komponentov a systémov pre mobilné pracovné stroje a industriálnu hydrauliku.
Výrobný sortiment: axiálne piestové hydrogenerátory a hydromotory, súčiastky pre hydraulické prevodníky, proporcionálne ventily a súčiastky pre proporcionálne ventily a hydraulické hadicové komplety.
Prevádzka v Dubnici nad Váhom: montáž a expedícia hydraulických hadíc a hadicových konektorov.
Prevádzka v Zlatých Moravciach: výroba mechanických termostatov do chladiacich zariadení. Termostaty sú určené pre chladničky, mrazničky a malé komerčné chladiace zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4056716  Megjelentetés dátuma: 6.4.2021  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.