Německo -pozice: řezníci a pomocný pracovníci v masokombinátu (balení)- německá pracovní smlouva!

DANČ personální servis s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
10.06.2018
Mzdové podmínky (brutto)
50-60 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce na německou pracovní smlouvu!!! Hledáme větší počet pracovníků pro významný německý masokombinát jako řezníky a další pozice pomocný pracovník na blících linkách!!! Nástup na začátku června/Juna - 1.týden od 10.6.2018 !!

Bourání a vykošťování vepřového a hovězího masa, příprava a porcování masa, práce ve významném masokombinátu největšího německého potravinářského řetězce, vysoce prestižního a sociálně zaměřeného. Nástupní plat řezník: 14,00 €/hod/brutto. Dlouhodobá spolupráce.

Pomocný pracovník - balící linky, práce na balení, přichystávání zboží, dohled nad kvalitou balení, vychystávání baleného zboží. Nástupní mzda 10,-€ Hod/brutto.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajištěné a z 50% hrazené velmi dobré ubytování, možnost vyplácení záloh, pravidelná mzda, po určité době možnost převzetí do kmene. Prestižní zaměstnavatel. Dlouhodobá spolupráce.

Práce na německou pracovní smlouvu, zdravotní, sociální pojištění německé, nárok na Kindergeld, velmi dobré firemní klima, dobré ubytování, férové jednání.

Německý jazyk není podmínkou, je výhodou. ŘP sk B a vlastní auto výhodou, nikoli podmínkou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Obchodní řetězec s vlastními výrobními podniky, masokombináty

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Potravinářství, řezník

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyučení v oboru, praxe, alespoň částečná, praxe s bouráním a vykošťováním mas a porcováním.

U pozice pomocný pracovník na baličce praxe není podmínkou, je výhodou, chuť pracovat a naučit se je požadována.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytování personálního leasingu pro české společnosti.Věnujeme se personálnímu leasingu, který je ekonomicky a hlavně flexibilní.
Naším oborem je především nabídka práce v Česku.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3322056  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 50-60 000 Kč