Predajca a servisný technik prístrojov pre optiky a očných lekárov

DANAE VISION s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
marec 2019
900 € + variabilná zložka = postupne 1200 až 1500 € podľa obchodného výkonu regiónu a servisného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● prezentácia, predaj a servis prístrojov pre očné optiky a očných lekárov formou pravidelných aj viacdňových ciest po polovici SR
● inštalácia, kalibrácia, zaškolenie obsluhy, telefonické poradenstvo
● záručný a pozáručný servis, preventívne prehliadky, technické poradenstvo
● plánovanie a príprava na obchodné stretnutia, reporting, priebežné vzdelávanie sa
● aktívna účasť na odborných kongresoch a výstavách
● spolupráca s oddelením obchodu, marketingu a odbytu
● komunikácia so servisným oddelením zahraničných dodávateľov
● súčinnosť pri riešení pohľadávok
● vzhľadom na každodennú prácu v teréne a veľkosť regiónu treba počítať s väčšou časovou angažovanosťou

● očná optika a oftalmológia = neustále sa rozvíjajúci zdravotnícko - technický odbor
● nové technológie, odborný a profesionálny rast, vylepšovanie obchodných zručností
● vybudovaná klientela (25-ročná pôsobnosť firmy)
● ohodnotenie zamerané na dosahovanie cieľov
● dlhodobá perspektíva
● firemné vozidlo, notebook, iPad a mobilný telefón
● starostlivosť o okuliarovú optiku najbližšej rodiny
● raz ročne rodinný pobyt v rekreačnom stredisku

Informácie o výberovom konaní

Ste skúsený technik so záujmom aj o obchod?
Vyhovuje Vám každodenná práca s klientmi a udržiavanie dlhodobých obchodných vzťahov?
Ste samostatný, rád cestujete a chcete sa stať odborníkom v oblasti očnej optiky a oftalmológie?

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu e-mailom.

Najvhodnejších uchádzačov budeme kontaktovať s pozvaním na 1. kolo pohovorov. Finalisti sa zúčastnia 2. kola v sídle firmy v Žiline.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika (mechatronika, optika, elektrotechnika, strojárstvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

● Záujem o samostatnú prácu v zdravotne a technicky zameranej sfére
● Technické myslenie a manuálna zručnosť
● Komunikatívnosť a obchodnícke zručnosti
● Skúsenosti so servisom prístrojov
● Schopnosť samostatnej práce
● Časová flexibilita
● Angličtina vítaná

Popredný distribútor v odbore očná optika s 30-ročnou tradíciou na Slovensku a 22-ročnou pôsobnosťou v Českej republike. Výhradný predajca japonských okuliarových šošoviek HOYA, DANAE VISION a japonských optických a oftalmologických prístrojov REXXAM a TAKUBOMATIC. Distribútor inovatívnej terapeutickej okuliarovej šošovky MiYOSMART na spomalenie nárastu krátkozrakosti u detí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3616908  Megjelentetés dátuma: 8.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 € + variabilná zložka = postupne 1200 až 1500 € podľa obchodného výkonu regiónu a servisného výkonu