Údržbár a správca budov, areálu a vozového parku

DANAE VISION s.r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 17, 01001 Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
november
Mzdové podmienky (brutto)
po skúšobnej dobe 700 - 750 € pri plnom úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná starostlivosť o prevádzkové priestory, areál a vozový park stredne veľkej firmy. Náplň práce:

● pravidelná údržba, opravy, predchádzanie škodám na prevádzkach
● drobné remeselné práce na objektoch (bežné elektrikárske, zámočnícke, maliarske, vodoinštalatérske a montážne práce ...)
● údržba zelene v areáli firmy
● v zime starostlivosť o vykurovanie v troch budovách
● starostlivosť o vozový park
● podľa potreby asistencia IT technikovi a technikovi vo výrobe
● príležitostne činnosť šoféra

● dynamická zmyslu plná práca, ktorej náplň umožňuje sebarealizáciu pre zručného "domáceho majstra" a získanie hodnotných skúseností
● dobrý kolektív
● stabilita a perspektíva
● pre pracovníka a príslušníkov jeho najbližšej rodiny zabezpečená zvýhodnená starostlivosť o okuliarovú optiku
● 1x ročne rodinný pobyt v rekreačnom stredisku

Podmienkou zaradenia do výberu je zaslanie životopisu s prehľadom praxe, uvedením manuálnych a remeselných zručností a ideálne aj kontaktov na zistenie pracovných referencií - emailom, faxom alebo poštou.

Firma si vyhradzuje právo kontaktovať iba najviac vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technika

Vodičský preukaz

B

Uprednostníme manuálne zručného pracovníka s praxou v rôznych oblastiach údržby a znalosťou práce s PC.

Popredný distribútor v odbore očná optika s 30-ročnou tradíciou na Slovensku a 22-ročnou pôsobnosťou v Českej republike. Výhradný predajca japonských okuliarových šošoviek HOYA, DANAE VISION a japonských optických a oftalmologických prístrojov REXXAM a TAKUBOMATIC. Distribútor inovatívnej terapeutickej okuliarovej šošovky MiYOSMART na spomalenie nárastu krátkozrakosti u detí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2801347  Megjelentetés dátuma: 7.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: po skúšobnej dobe 700 - 750 € pri plnom úväzku