Agronóm junior

Donau farm Blahová, s. r. o.

Hlavná 65, 930 52 Blahová, okres Dunajská Streda, okres Galanta
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc agronómovi pri riadení a koordinácii rastlinnej výroby
- kontrola výrobnej činnosti
- evidencia spotreby hnojív a prípravkov na ochranu rastlín
- interné a externé výkazníctvo spojené s rastlinnou výrobou v súlade s platnou legislatívou a internými postupmi spoločnosti
- pomoc pri plánovaní a kontrole nákladov a efektívnosti rastlinnej výroby

stravné lístky, podnikové zájazdy, odborný rast ,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť
- schopnosť riadiť ľudí a pracovať v tíme
- schopnosť prijať zodpovednosť

Spoločnosť zaoberajúca sa poľnohospodárskou prvovýrobou, iba rastlinnou prvovýrobou.
Miesto práce - Blahová, Šamorín podľa pokynov nadriadeného.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3300307  Megjelentetés dátuma: 1.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa dohody