Zodpovedný farmaceut - nástupný bonus 1000 eur, ubytovanie

Damipharm s.r.o.

Miesto práce
Špitálska 13, Nitra
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 400 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1700 EUR + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mesačná mzda na tejto pozícii sa pohybuje v rozmedzí 2000 - 2400 EUR brutto. Nástupný bonus 1000 EUR bude vyplatený po 3 mesačnej skúšobnej dobe. Možnosť po dohode používať firemný byt.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v najväčšej lekárni v Nitre, široké portfólio liekov, zdravotníckeho materiálu a doplnkového sortimentu, viac na: http://www.damipharm.sk/
- riadenie a koordinácia práce farmaceutov a farmaceutických laborantov
- plánovanie pracovných zmien v lekárni
- komunikácia so zamestnancami lekárne, komunikácia a reportovanie manažmentu lekárne
- možnosť spolupodieľať sa na projekte lekárenskej ambulancie "MEDIFO", viac na: https://medifo.sk/
- výdaj liekov, zdravotníckych pomôcok na lekársky predpis a poukaz a výdaj doplnkového sortimentu
- objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu
- príprava liekov na recept
- taxácia a retaxácia receptov
- príprava IPL.

- práca v sieti lekární Vaša Lekáreň, Družstvo
- pravidelné školenia v odbore
- možnosť odborného rastu
- možnosť rozšírenia vedomostí v oblasti prípravy IPL
- zainteresovanie na obratovom bonuse.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zasielať životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: [email protected]. Výberové konanie sa bude konať v dvoch kolách. Na pohovor budú prizvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky. Pre uchádzača mimo región možnosť zabezpečenia ubytovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutická fakulta

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

farmácia

Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie a komunikácia s klientom.

Damipharm s.r.o. poskytovanie lekárenskej starostlivosti, viac o lekárni nájdete na https://www.damipharm.sk/

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3680292  Megjelentetés dátuma: 23.5.2022  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac