WCAFE - Obsluha zákazníkov

DAMARA NITRA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
650 netto /po troch mesiacoch zvýšenie/ plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme milého človeka, ktorého baví pracovať s ľudmi. Tvojou náplňou bude obsluha zákazníkov, prijímanie a roznášanie objednávok, práca s pokladňou či udržovanie pracovného prostredia v čistote.

Príjemné prostredie
Mladý kolektív
Práca v zabehnutom podniku (otvorený štvrtý rok)
8-hodinové pracovné zmeny počas pracovných dní
Počas práce nápoje a jedlo zdarma

Pošli nám prosím svoj životopis a my ťa budeme kontaktovať v prípade záujmu o osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Zodpovednosť, samostatnosť, dochvíľnosť, tímový hráč, ochota učiť sa a prispôsobiť sa našim štandardom

Kaviareň WCAFE je otvorená už 4 roky na Grosslingovej ulici v Bratislave. Sústredíme sa primárne na kávu a ako doplnok máme limonády, nealko a alko nápoje, snacky a cez obed menu v podobe polievky a šalátu. V súčastnosti pripravujeme duhú prevádku, ktorá bude zameraná na kávu so sebou.
ID: 3463473  Megjelentetés dátuma: 4.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 netto /po troch mesiacoch zvýšenie/ plus odmeny