Vodič skupiny B, C

Dalno Trade s.r.o.

Miesto práce
Aleja Slobody, Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie motorového vozidla do 3,5 t a nad 3,5 t.
- rozvoz interiérov VO predajcom v rámci SR a ČR

Pracovný čas je variabilný podľa miesta závozu (skoršie ranné odchody so skorším príchodom atď....)

- stabilné zázemie spoločnosti
- zamestnanecké zľavy na produkty
- 100% krytie stravných lístkov

Informácie o výberovom konaní

- požiadavkou je vodičské oprávnenie skupiny B a C
- profesionálna karta vodiča PODMIENKOU!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Výsledkom našej práce je kvalita, životnosť interiérov a vaša spokojnosť.

Značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2005. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov. Dnes stojí na pevných základoch domácej slovenskej pôdy a expanduje aj na zahraničný trh. Partnerské štúdia DALNO sú dnes zastúpené vo viac ako 38. miestach, na Slovensku a v Česku. V neustálom narastajúcom tempe, kráčame každý deň o krok vpred ako dizajnovo, tak technologicky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4028739  Megjelentetés dátuma: 3.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac