Manažér - personalistika, logistika

Dalno Trade s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 1 600 EUR/mesiacMzda rastie individuálne od podaného výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Dalno Trade hľadá manažéra :
(pozícia vhodná pre mužov)
- zabezpečovanie personálnej agendy
- príprava podkladov pre zmluvy a faktúry
- vytváranie a spravovanie reportov, vedenie databázy
- komunikácia s externými partnermi, dodávateľmi a odberateľmi, plánovanie stretnutí
- vybavovanie reklamácií
- riadenie logistiky
- kontrola administratívnej činnosti
- operatívne riešenie úloh

- 100% krytie stravných lístkov
- výrazné zamestnanecké zľavy na produkty
- možnosť sebarealizácie a uplatňovanie moderných prístupov
- profesijný rast, neustále vzdelávanie
- mobilný telefón

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na osobný pohovor. Ďakujeme !

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

manažérska funkcia

Počet rokov praxe

5

Potrebujeme predovšetkým "zdatnú manažérsku jednotku".
Pozícia je výhradne pre človeka so skúsenosťami v oblasti manažérskej funkcie a s prácou s ľuďmi ( predošlé pracovné skúsenosti v manažérskej pozícii podmienkou).

Výsledkom našej práce je kvalita, životnosť interiérov a vaša spokojnosť.

Slovenská značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2005. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov. Dnes stojí na pevných základoch domácej slovenskej pôdy a expanduje aj na zahraničný trh. Autorizované a domovské štúdia DALNO sú dnes zastúpené vo viac ako 38. miestach, na Slovensku a v Česku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3943920  Megjelentetés dátuma: 10.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac