Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič kamiónu vnútroštátnej prepravy alebo MKD

DALITRANS, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
hneď
800 EUR/mesiac800 €+príplatky + diéty, celkový zárobok cca 1600 €, pri turnusoch nad 1 týždeň 1800-2000 € i viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vnútroštátna preprava po Slovensku s chladiacimi návesmi , turnus 5-6 dní, voľno 2-3 dni, možnosť parkovania alebo striedania v mieste bydliska, vhodné pre vodičov zo všetkých krajov.

Vnútroštátna preprava po Slovensku na repnej kampani so sklápacím návesom.

Medzinárodná kamiónová preprava medzi Slovenskom a Rakúskom s posuvkou

Medzinárodná kamiónová preprava so sklápacími, silocisternovými, prípadne aj s plachtovými návesmi v týždenných alebo v prípade záujmu vodiča aj v 2 a viactýždňových turnusoch medzi SR a západnou Európou.
Jazdí sa prevažne medzi Slovenskom a Rakúskom, občas Čechy, Nemecko alebo Maďarsko.

-možnosť parkovania v bydlisku alebo v regióne bydliska
- u vodičov z Trenčianskeho a Ilavského regiónu na frigách, posuvke a repnej kampani možnosť denného dochádzania do práce

vyžadujeme zdravotnú spôsobilosť, psychotesty, KKV, tacho kartu a poistenie zodpovednosti sa škody spôsobené pri výkone povolania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

orientácia v cestnej premávke , komunikatívnosť a časová flexibilita
ochota cestovať

Sme úspešná a stabilná dopravná spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 26 rokov. Patríme medzi najväčších dopravcov na Slovensku a zamestnávame viac ako 600 zamestnancov. Medzi naše portfólio patrí - medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava, medzinárodná osobná doprava, vlastníme vlastnú sieť čerpacích staníc DALIOIL po celom Slovensku. Máme vlastné zázemie pre naše vozidlá - cca 300 ťahačov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4045549  Megjelentetés dátuma: 29.11.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac