Hľadáte prácu v Prievidzi? Ponúkame vám voľnú pracovnú pozíciu: rozpočtár / prípravár výroby

DAK s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 900,00 € podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho kolektívu nového kolegu/kolegyňu na pozíciu rozpočtár/prípravár stavieb, ktorý bude zodpovedať za výsledky práce, ktorej náplňou je:
  • tvorba rozpočtov a cenových ponúk
  • spracovávanie cenových kalkulácií
  • čítanie stavebných výkresov
  • vypracovanie výkazov výmer
  • práca s technickou dokumentáciou
  • spracovávanie porovnávacích tabuliek
  • analýza cien dodávateľov, vyhodnotenie a zapracovanie ponúk od subdodávateľov
  • komunikácia investorom, obhajoba cenových ponúk a návrhov
  • príprava podkladov pre uzatvorenie zmluvy, spolupráca pri tvorbe objednávok

Ponúkame prácu v stabilnej, dynamicky rastúcej rodinnej firme, ktorá je na trhu už 27 rokov. Prístupom k zamestnancom vytvárame tvorivé prostredie pre osobnostný a kariérny rast. Zároveň uvítame chuť vzdelávať sa a rozvíjať osobnostné a odborné vlastnosti. Motiváciou má byť nie len progresívne finančné ohodnotenie, ale aj firemné benefity.

V prípade záujmu o prácu pošlite žiadosť a štrukturovaný životopis do 12. 4. 2019 na e-mail adresu: [email protected] alebo sa hláste na t. č. 046/5425533 a 0903 277 753.

Váš motivačný list a životopis starostlivo posúdime a o termíne výberového konania Vás budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Očakávané kvalifikačné predpoklady:
  • vynikajúca práca s programom Cenkros
  • vynikajúca práca s MS Office
  • vzdelanie v stavebnom smere s minimálne stredoškolským vzdelaním s maturitou

Očakávané charakterové predpoklady:
  • vysoké pracovné nasadenie
  • zodpovedný prístup k práci
  • schopnosť tímovej práce
  • samostatnosť, dôslednosť, flexibilita
  • systematické riešenie úloh
  • vlastná iniciatíva

Spoločnosť DAK s.r.o. sa už viac ako 30 rokov zaoberá realizáciou širokého spektra stavieb s orientáciou predovšetkým na priemyselné a občianske stavby. Základnou filozofiou spoločnosti je poskytovať zákazníkovi komplexný rozsah služieb od spracovania projektovej štúdie, projektu, inžinierskej činnosti a realizácie stavby až po jej kolaudáciu.

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou a víziou do budúcnosti, ktorej súčasťou môžete byť aj Vy!

Viac sa o nás a našich projektoch dozviete na www.dak.sk alebo na našej Facebookovej stránke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3035076  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900,00 € podľa skúseností