Barmanka vo fresh bare

DAJSI fresh, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 €/ hod. netto (v čistom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého tímu v OC Galéria Košice hľadáme kolegyňu s aktívnym prístupom, elánom a motiváciou zdokonaľovať sa.

Pridaj sa k nám a inšpiruj aj ty k životu plnému vitamínov!
Tvojou úlohou bude:
- pripravovať a predávať čerstvé šťavy a nápoje bubble tea
- komunikovať so zákazníkmi
- obsluhovať pokladňu
- udržiavať čistotu na prevádzke

Čo máme pre teba pripravené?
- bohatý program odmeňovania a bonusy
- zamestnanecké benefity
- dlhodobú spoluprácu
- možnosť postupu v rámci štruktúry podniku
- príjemné pracovné prostredie s priateľským a mladým kolektívom
- príležitosť naučiť sa niečo nové
- možnosť pracovať na plný úväzok alebo skrátený úväzok

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite svoj životopis spolu s aktuálnou fotografiou na email: [email protected]
Do predmetu napíšte miesto pracoviska ,,OC Galéria Košice".

Ďakujeme všetkým záujemcom o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Na základe zaslaného životopisu budeme pozývať na pracovný pohovor len vybraných záujemcov.

Zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania každý uchádzač o zamestnanie súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti DAJSI fresh, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z..

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ceníme si:
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- flexibilnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- skúsenosti s prácou v bare sú tvojou výhodou
- záujem o zdravý životný štýl je tvojim plusom

Spoločnosť sa zaoberá konceptom zdravého stravovania v Prešove a Košiciach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3233748  Megjelentetés dátuma: 7.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50 €/ hod. netto (v čistom)