Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Servisný technik pre tepelné čerpadlá (BA)

DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE - SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 1 800 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda sa odvíja od vedomostí a skúseností daného kandidáta + 13. a 14. plat a iné zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Uvedenie zariadení do prevádzky s fokusom na tepelné čerpadlá
• Servis a riešenie problémov pre dané produktové portfólio
• Školenia a poradenstvo pre obchodných partnerov
• Analýza porúch cez vzdialený dohľad

• Zaujímavá práca so špičkovou technológiou
• Možnosť participovať na výtváraní novej servisnej štruktúry
• Automobil aj na privátne účely (servisné vozidlo )
• Pravidelné a intenzívne vzdelávanie
• Možnosť osobného rastu
• Príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

2 personal interview rounds in Bratislava office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ukončené SŠ alebo SOU so zameraním na elektrotechniku

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti s prácou servisného technika z oblasti Technických zariadení budou
• Schopnosť pracovať samostatne
• Elektrotechnik §21 podľa Vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
• Vzdelanie v odbore "chladiarenský mechanik" je výhodou

DAIKIN je jedným z najvýznamnejších výrobcov klimatizácií a tepelných čerpadiel na svete. Od založenia materskej spoločnosti v Japonsku v roku 1924 sa skupina rozrástla na globálnu korporáciu prítomnú na všetkých svetových trhoch s takmer 76 000 zamestnancami a obratom okolo 14 miliárd eur ročne. Značka DAIKIN je už 90 rokov po celom svete synonymom vysokokvalitnej klimatizácie pre súkromné, komerčné a priemyselné účely.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3398718  Megjelentetés dátuma: 10.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac