Stavbyvedúci

DAG SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1600 EUR/mesiac, alebo dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie výstavby a realizácie prác na stavbách v rámci celého územia Slovenska,
- zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu výstavby,
- koordinovanie a kontrola prác, dodávok a služieb,
- kontrola kvality a množstva vykonaných prác,
- účasť na kontrolných dňoch,
- zodpovednosť za fakturáciu a vedenie stavebného denníka,
- komunikácia s externými subjektmi (investor, subdodávatelia),
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti.

- motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku je potrebné zaslať na e-mailovu adresu: [email protected], resp. poštou na adresu spoločnosti,
- na výberové konanie budú uchádzači pozvaní telefonicky, resp. e-mailom,
- oslovení budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- organizačné, komunikačné a riadiace schopnosti,
- schopnosť viesť tím, prijímať rozhodnutia a zodpovednosť,
- flexibilita, samostatnosť, lojalita, metodický a dôsledný prístup k práci,
- vysoké pracovné nasadenie, stresová odolnosť,
- osvedčenie stavbyvedúceho na pozemné stavby podmienkou.

Spoločnosť DAG SLOVAKIA, a. s. pôsobí na slovenskom stavebnom trhu od roku 2009. Počas svojho pôsobenia sa stala úspešnou stavebnou spoločnosťou s množstvom dokončených projektov rôzneho druhu a náročnosti podľa požiadaviek klienta. Dôraz kladie na vysokú technickú profesionalitu, vysokú kvalitu a plnenie stanovených termínov zákaziek. Za vynikajúce výsledky firma vďačí svojim odborným zamestnancom, ktorých podporuje v ďalšom vzdelávaní a ponúka im tiež možnosť profesionálneho rozvoja a rastu.
Hlavným predmetom činnosti DAG SLOVAKIA, a. s. je poskytovanie služieb v oblasti stavebníctva – rekonštrukcie, novostavby a realizácia stavieb na kľúč.

Na slovenskom trhu sme schopní ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu, pretože spolupracujeme s overenými partnermi a subdodávateľmi z rôznych oblastí.
Všetky stavby realizujeme s využívaním najnovších pracovných postupov a progresívnych materiálov s dôrazom na ohľaduplnosť k životnému prostrediu.
Prioritou je spokojnosť zákazníka. Poskytnúť mu také riešenie, ktoré najviac vyhovuje jeho potrebám, no zároveň spĺňa vysoké štandardy a technické parametre, ktoré sú základom v stavebnom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2079871  Megjelentetés dátuma: 6.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1600 EUR/mesiac, alebo dohodou