Zásobovač materiálu

Daejung Europe s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,53 - 4,18 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej činnosti:
1. Zabezpečovanie a doplňovanie potrebného materiálu na montážnej linke v závislosti od výrobného plánu, a podľa požiadaviek baliacich inštrukcií,
2. Odvoz hotových výrobkov z montážnej linky do skladu,
3. Zaznamenávanie vyrobených produktov, materiálu vydaného zo skladu,
4. Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku,
5. Spolupráca na mesačných inventúrach,
6. Dodržiavanie BOZP a PO, a všetkých interných predpisov spoločnosti
7. Plní pokyny nadriadeného pracovníka

Dochádzkový bonus 50 Eur, Bezplatné užívanie krytej plavárne, Kurz angličtiny v priestoroch spoločnosti, Príspevky zo sociálneho fondu, Užívanie firemného fitness centra,...

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, precíznosť, samostatnosť
Flexibilita - práca na 3 zmeny

Daejung Europe s.r.o. je kórejská spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2007 a výrobu vo svojej prvej prevádzke v Dubnici nad Váhom spustila oficiálne v roku 2008. Zaoberá sa výhradne výrobou plastových komponentov, častí klimatizačných jednotiek pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa neustále vyvíja, napreduje a rozširuje svoju výrobu do ďalšej prevádzky v Ilave (rok 2011). V roku 2015 spoločnosť Daejung Europe s.r.o. získala významné ocenenie za najlepšieho dodávateľa od spoločnosti HVCC. V roku 2016 bola postavená nová výrobná hala v Novej Dubnici, kde sa presunula Ilavská prevádzka a naďalej pokračuje vo svojom raste a snahe o dosiahnutie stanovených cieľov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4004377  Megjelentetés dátuma: 25.11.2020  Alapbér (bruttó): 3,53 EUR/hod.