V súčasnosti hľadáme:

Koordinátor servisného centra/Referent spracovania dát

DACHSER Slovakia a.s.
Miesto práce
Krajná 29, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 000 EUR/mesiac850€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, po skúšobnej dobe 900€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, konečná výška mzdy závisí od skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolu s novým biznisom rastieme a riešime neustále nové požiadavky našich zákazníkov. Udržať kvalitu našej práce a dobré vzťahy môžeme len s novými posilami v tíme. Preto hľadáme šikovných, zodpovedných ľudí, ktorí hľadajú stabilitu v práci, dobrý kolektív a príjemnú rodinnú atmosféru.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Získavanie údajov z reportov z dátových zdrojov, spravovanie reportov o zásielkach
  • Interpretácia údajov z hľadiska správnosti a analýza výsledkov
  • Komunikácia s viacerými spolupracujúcimi oddeleniami po celom svete
  • Overenie presnosti a triedenie informácií pri príprave zdrojových údajov pre vstup do systému
  • Zadanie údajov o objednávke a zásielke zo zdrojových dokumentov v stanovených lehotách
  • Preskúmanie údajov z hľadiska chybovosti alebo neúplnosti, oprava akejkoľvek prípadnej nekompatibility, kontrola výstupov
  • Poskytovanie technickej asistencie pre Excel tímu servisných stredísk
  • Písomná i ústna komunikácia so zahraničím na každodennej báze, komunikačná znalosť AJ podmienkou
  • Prac. doba: 7:30 - 15:45. Cca raz týždenne 11:15 - 19:30 (možný homeoffice)
  • Práca má skôr rutinnejší a monotónnejší charakter.

Čo u nás nájdete:
  • Zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života.
  • Naozaj dobrý tím mladých ľudí, v ktorom sa budete fajn cítiť. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto sme pripravení učiť Vás a odpovedať na Vaše otázky. A podpora nadriadeného je samozrejmosťou.
  • Možnosť ďalšieho rozvoja, ak budete mať záujem.
  • Možnosť dennej komunikácie so zákazníkmi po celom svete a s kolegami zo zahraničných pobočiek. U nás Vaša angličtina nezaspí.
  • Jednoduché a intuitívne IT systémy, s ktorými sa ľahko naučíte pracovať.
  • Systém benefitov, ktoré nie sú samozrejmosťou v každej spoločnosti (zdravotné voľno, fitnescentrum, plaváreň, darčekové poukážky, ročné odmeny, vernostné odmeny a pod.)

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a „našli“ ste sa v kritériách tejto pracovnej pozície, pošlite nám svoj životopis. Termín nástupu dohodou.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky uvedené v inzercii. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy

Počet rokov praxe

2

Čím nás oslovíte:
  • máte stredoškolské, alebo vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa v logistike príp. ekonomike
  • máte už nejakú prax v administratívnej pozícii
  • komunikujete radi, dokonca aj v angličtine, i keď viete, že nie je perfektná,
  • ak sa kamarátite s počítačom a nezľaknete sa nových IT systémov a software
  • ak ste dobrý v exceli – to je pre nás naozaj dôležité.
  • máte vzťah k administratívnej práci, viete sa pozrieť na detaily, doťahujete veci a neodkladáte ich na nasledujúci deň
  • ak ste analytický typ a viete si spájať informácie do súvislostí

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 3735779  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 - 1 000 EUR/mesiac850€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, po skúšobnej dobe 900€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, konečná výška mzdy závisí od skúseností a praxe uchádzača