V súčasnosti hľadáme:

Brigádnik - telesales

DACHSER Slovakia a.s.
Miesto práce
Krajná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,40€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CHCEŠ SI VYSKÚŠAŤ SVOJE OBCHODNÍCKE ZRUČNOSTI? RÁD KOMUNIKUJEŠ S ĽUĎMI? PRÍPADNE SA ZAUJÍMAŠ O LOGISTIKU A VŠETKO, ČO S ŇOU SÚVISÍ?
V tom prípade hľadáme práve teba!
Renomovaná prepravná a logistická spoločnosť DACHSER Slovakia a.s. ponúka možnosť dlhodobej brigády na pobočke námornej a leteckej prepravy na obchodnom oddelení na pozícii: telesales - indoor sales
  • aktívna telefonická komunikácia so zákazníkmi (na základe podkladov a zoznamu zákazníkov)
  • evidovanie výsledkov hovorov v internom systéme
  • nástup a pracovná doba dohodou

Pracovná doba dohodou, prispôsobíme sa možnostiam pracovníka.Miesto výkonu práce: Krajná 29, Bratislava.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a „našli“ ste sa v kritériách tejto pracovnej pozície, pošlite nám svoj životopis . Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, doprava a logistika výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

  • komunikatívnosť
  • precíznosť
  • obchodnícke myslenie
  • cieľavedomosť

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 3574996  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,40€/hod.