V súčasnosti hľadáme:

Referent leteckej prepravy

DACHSER Slovakia a.s.
Miesto práce
Krajná 29, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza požiadaviek zákazníka na leteckú prepravu v importnom smere
  • Rozhodovanie o spôsobe vykonania prepravy so zreteľom na potreby a priority zákazníka
  • Spracovanie cenových dopytov, vypracovanie cenových ponúk pre zákazníkov a zahraničných agentov
  • Dojednanie prepravných podmienok
  • Zabezpečenie a realizácia leteckých prepráv pre zákazníkova a zahraničných agentov
  • Sledovanie a kontrola procesu priebehu prepravy
  • Spolupráca s inými internými, externými oddeleniami podieľajúcimi sa na zabezpečení prepravy ako colné oddelenie, pozemná zberná preprava
  • Aktívna komunikácia s leteckými a handlingovým spoločnosťami a hlavne DACHSER pobočkami po celom svete
  • Komplexná starostlivosť a aktívna komunikácia s prideleným okruhom zákazníkov

Čo u nás nájdete:
  • Zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života.
  • Stabilnú pracovnú dobu od 08.00 do 16.30
  • Zohraný tím mladých ľudí, v ktorom sa budete fajn cítiť. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto sme pripravení učiť Vás a odpovedať na Vaše otázky. Podpora nadriadeného je u nás samozrejmosťou.
  • Príležitosť ďalšieho rozvoja je u nás štandardom..
  • Príležitosť denne komunikovať so zákazníkmi po celom svete a s kolegami so zahraničných pobočiek. U nás Vaša angličtina nezaspí.
  • Jednoduché a intuitívne IT systémy, s ktorými sa ľahko naučíte pracovať
  • Samozrejme systém benefitov, ktoré podporia vaše zdravie, relax a vzdelávanie.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a „našli“ ste sa v kritériách tejto pracovnej pozície, pošlite nám svoj životopis . Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je júl 2017. Termín nástupu dohodou, uvítame čo najskôr.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

IBM Lotus Notes - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čím nás oslovíte:
  • Máte vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa, najlepšie ekonomického zamerania
  • Vaše znalosti z oblasti prepravy vítame, ale nie sú nevyhnutnou podmienkou
  • Radi komunikujete, dokonca aj v angličtine, aj keď viete, že nie je perfektná,
  • Kamarátite sa s počítačom a nezľaknete sa nových IT systémov a software
  • Vaša motivácia neklesá, keď Vám veci hneď nevychádzajú podľa Vašich predstáv
  • Ak máte vzťah k administratívnej práci, uvažujete analyticky a dokážete si spájať súvislosti do jedného celku.

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 2576482  Megjelentetés dátuma: 27.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou