Prípravár / Rozpočtár stavieb

D.M.V. s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
1 600 EUR/mesiacKonečná mzda závisí od skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a pripomienkovanie projektovej dokumentácie,
- vypracovanie výkazov výmer z projektovej dokumentácie,
- spracovanie stavebných rozpočtov, kalkulácií, cenových ponúk a verejných súťaží,
- výber a oslovovanie subdodávateľov pre cenové ponuky,
- vyhodnocovanie cenových ponúk,
- objednávanie tovarov, služieb, prác,
- sledovanie rozpočtov na stavbách

- práca v úspešnej stavebnej spoločnosti,
- možnosť práce na TPP alebo živnosť,
- notebook, mobil,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- ďalšie benefity spoločnosti.

Svoje materiály (životopis a motivačný list) posielajte v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Stručne budeme odpovedať všetkých uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný smer výhodou

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- minimálne 5 rokov skúseností v oblasti stavebníctva (Rozpočtár, Prípravár, Nákupca, Stavbyvedúci) sú podmienkou,
- skúsenosti s rozpočtovaním stavebnej časti sú podmienkou,
- prax - občianske stavby, priemyselné stavby,
- pokročilé ovládanie MS Excel a Cenkros,
- ovládanie anglického jazyka je výhodou,
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti,
- dobré komunikačné a vyjednávacie zručnosti,
- organizačné a technické schopnosti,
- schopnosť samostatne riešiť problémy,
- precíznosť a zmysel pre detail.

Naša spoločnosť realizuje pre súkromných a verejných investorov komplexný servis v oblasti výstavby a obnovy budov, znižovania energetickej náročnosti verejných budov, rekonštrukcií pamiatkovo chránených objektov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4019327  Megjelentetés dátuma: 15.11.2022  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac