Skladník

D.M.P. STEEL s.r.o.

Miesto práce
Račianska 69, Bratislava
Termín nástupu
možný ihneď / dohodou
740 - 970 EUR/mesiacZákladný plat po zapracovaní cca 750€ netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie tovarových zásob do skladu
- Umiestňovanie prijatých zásob do regálov
- Príprava a vyskladňovanie tovaru na základe objednávok
- Balenie tovaru a jeho príprava na expedíciu
- Vydávanie tovaru zákazníkom, nakládka a vykládka tovaru
- Kontrola pripraveného tovaru a dokladov pri ich výdaji
- Vykonávanie priebežnej inventarizácie skladových zásob
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- Zástup predavačov na predajni
- Rozvozy a dovozy tovaru

Základný plat + odmeny (mesačné, za odpracované roky)
13. a 14. plat (vyplácané v závislosti od dosiahnutých obchodných výsledkov spoločnosti)
Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom.
Príspevky zamestnávateľa na poistenia.
Stabilná práca na hlavný pracovný pomer.
Pracovná doba: Pon - Pia od 7:30 do 16:00
( víkendy a sviatky sú voľné ).

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na e-mail [email protected] .
Odpovedať budeme vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú kritériá a budú vybraný na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, stavebné alebo im príbuzné

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skladník / Skladovanie a logistika, Obchod a predaj

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, pracovitosť a svedomitosť.
Práca s vysokozdvižným vozíkom výhodou.
Znalosť produktov spoločnosti veľkou výhodou.
NEFAJČIAR !

Spoločnosť D.M.P. STEEL pôsobí na slovenskom trhu od roku 1998. Za ten čas zrealizovala množstvo úspešných dodávok pre domáce, ale i medzinárodne uznávané spoločnosti a bola partnerom pri mnohých projektoch doma aj v zahraničí.
Zaoberá sa veľko a maloobchodným predajom spojovacieho a kotviaceho materiálu a postupne sa zaradila medzi najväčších predajcov tohto sortimentu v SR.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4035362  Megjelentetés dátuma: 18.2.2021  Alapbér (bruttó): 740 EUR/mesiac