Vodič pre medzinárodnú dopravu ťahač, 12t vozidlo

D.L.B., spol. s r.o.

Slovensko, Holandsko, Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava tovaru v zahraničí, najmä v EU.
Uprednostňujeme uchádzačov s dokázateľnou praxou vo vedení vozidla v zahraničí.
Platný doklad - KKV, tachografová karta, psychotesty
Máme záujem o kvalitný a dlhodobý pracovný vzťah.
Voľné pracovné miesta pre vodiča:
- ťahač + náves , vodičský preukaz , "CE"
- alebo sólo MAN 12t plachta , "C"

Zázemie stabilizovanej, úspešnej spoločnosti
Pravidelné linky SK - DE -CH
Vernostný a motivačný systém
Nový vozový park Mercedes , MAN
Jedno pridelené vozidlo
Cestovné poistenie
Dodržiavanie AETR
Non-Stop dispečing - asistencia

Spoločnosť D.L.B. spol. s r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, na základe vlastného uváženia, vyhovujúcich požiadavkám uvedeným v pracovnej ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti a prax s vedením vozidla v zahraničí
Vlastnenie zodpovedajúcich dokladov (tachokarta, KKV, psychotesty...)
Orientačné schopnosti (čítanie máp, navigácia)
Všeobecný prehľad
Časová flexibilita
Schopnosť predchádzať problémom
Schopnosť riešiť problémy
Technická a mechanická zručnosť
Dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť pri výkone práce
Čistý register trestov

D.L.B. spol. s.r.o. je certifikovaná dopravná spoločnosť systémom kvality poskytovaných služieb ISO 9001:2015, špecializujúca sa na medzinárodnú prepravu bežného ako aj rýchlo skaziteľného tovaru s potrebou transportu s možnosťou regulácie teploty.
D.L.B. spol. s. r. o. nie je iba certifikovaná dopravná spoločnosť, ale predovšetkým rodinná firma zakladajúca si na skutočných hodnotách dobre odvedenej práce na všetkých postoch bez rozdielu. Od roku 1998, budujeme svoje silné trhové postavenie predovšetkým na základných ľudských hodnotách ako serióznosť, slušnosť, kvalitné rodinné zázemie celého kolektívu a predovšetkým jeho oceľová stabilita. Naša spoločnosť sa uberá moderným smerom založeným na tradíciách a dobrom mene nielen v oblasti dopravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3973229  Megjelentetés dátuma: 23.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 650 EUR/mesiac