Informátor/ka Senica

D.I.SEVEN

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
680 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci rozšírenia tímu hľadáme nových kolegov na pozíciu informátor/ka v priemyselnom závode v Senici na trvalý pracovný pomer: 40 hod. týždenne .

Pre pozvanie kandidáta na osobné stretnutie k pozícii je požadované zaslanie ŽIVOTOPISU v Slovenskom jazyku.

Zároveň radi by sme sa touto cestou vopred poďakovali každému záujemcovi za prejavený záujem pracovať v spoločnosti D.I.SEVEN a vopred Vás informovali, že budú kontaktovaní len vybraní kandidáti do užšieho výberového kola. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- základná znalosť s PC
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- podmienkou je znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť D.I.SEVEN je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka komplexné bezpečnostné služby. Vďaka sústredenému úsiliu na kvalitu poskytujúcich služieb a širokému spektru ponúkaných činností sa spoločnosť D.I.SEVEN zaradila medzi žiadané špičkové spoločnosti v oblasti bezpečnostného servisu. Momentálne tím spoločnosti tvorí viac ako 880 profesionálnych zamestnancov a tento počet neustále narastá. Viac na www.diseven.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4120252  Megjelentetés dátuma: 12.7.2021  Alapbér (bruttó): 680 EUR/mesiac