Manažér strážnej služby

D.I.SEVEN

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiac1400 - 1500 eur netto (reálna výška mzdy je dohodnutá v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sekcia strážnej služby v rámci rozšírenia tímu ponúka príležitosť pracovať na pozícii stredného manažmentu - Manažér strážnej služby.

Hlavné zodpovednosti a pracovná náplň:
• hľadáme kolegu výhradne z lokality Trnava, Senec, Galanta, Hlohovec, Piešťany alebo Senica
• vedenie tímu v rámci regiónu
• zodpovednosť za personálne zabezpečenie na zverených objektoch
• zabezpečenie výkonu služieb v požadovanej kvalite a v súlade s dohodnutými podmienkami
• asertívne riešenia prípadných „ad-hoc“ situácii
• riadiaca a školiaca činnosť na zverených objektoch
• komunikácia a spolupráca s obchodnými partnermi
Iné a dôležité k pracovnej pozícii:
• práca nie je vhodná pre absolventa

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a kariérneho rasu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- motorové vozidlo, mobilný telefón, notebook
- kancelária, štandardné pracovné nástroje

Pre pozvanie kandidáta na osobné stretnutie k pozícii je požadované zaslanie ŽIVOTOPISU a MOTIVAČNÉHO LISTU v Slovenskom jazyku.

Zároveň radi by sme sa touto cestou vopred poďakovali každému záujemcovi za prejavený záujem pracovať v spoločnosti D.I.SEVEN a vopred Vás informovali, že budú kontaktovaní len vybraní kandidáti do užšieho výberového kola. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosť s riadením väčšieho počtu (30 - 40) ľudí je bezpodmienečnou podmienkou
- vysoká orientácia na výsledok
- profesionálny prístup
- výborné komunikačné zručnosti
- samostatnosť, flexibilita

Spoločnosť D.I.SEVEN je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka komplexné bezpečnostné služby. Vďaka sústredenému úsiliu na kvalitu poskytujúcich služieb a širokému spektru ponúkaných činností sa spoločnosť D.I.SEVEN zaradila medzi žiadané špičkové spoločnosti v oblasti bezpečnostného servisu. Momentálne tím spoločnosti tvorí viac ako 880 profesionálnych zamestnancov a tento počet neustále narastá. Viac na www.diseven.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4002586  Megjelentetés dátuma: 20.11.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac