Asistent/ka obchodného riaditeľa

D.I.SEVEN

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou + prémie závislé od výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa a aktualizácia databázy obchodných partnerov
- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí (telemarketing)
- plánovanie osobných stretnutí s potenciálnymi zákazníkmi
- administratíva zmluvnej agendy

- motivujúce platové ohodnotenie
- stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti
- možnosť profesijného a osobného rastu

V prípade záujmu prosíme VYPLNIŤ KONTAKTNÝ FORMULÁR a pripojiť profesný životopis a motivačný list. Bez uvedených náležitostí nebude uchádzač zaradený do výberového konania. ODPOVEDAŤ BUDEME LEN VYBRANÝM UCHÁDZAČOM.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

- aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou (slovom aj písmom)
- drive, proaktívnosť, zanietenie pre prácu
- veľmi dobré komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme
- príjemný telefonický prejav
- výborný písomný a verbálny prejav
- lojalita

Spoločnosť D.I.SEVEN je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka komplexné bezpečnostné služby. Vďaka sústredenému úsiliu na kvalitu poskytujúcich služieb a širokému spektru ponúkaných činností sa spoločnosť D.I.SEVEN zaradila medzi žiadané špičkové spoločnosti v oblasti bezpečnostného servisu. Momentálne tím spoločnosti tvorí viac ako 880 profesionálnych zamestnancov a tento počet neustále narastá. Viac na www.diseven.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2826216  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou + prémie závislé od výsledkov