Finančný špecialista vo Finančnom a Realitnom centre

D&H fin s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 200 - 3 000 EUR/mesiacVďaka transparentnému odmeňovaniu získate neobmedzený mesačný príjem. Bude záležať hlavne na Vašich ambíciách, šikovnosti, flexibilite a schopnostiach.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej kancelárie v Bratislave hľadáme kolegyňu/kolegu na pozíciu Finančný poradca. Vašou pracovnou náplňou bude:

- stretnutia s klientmi a vybavovanie ich potrieb a požiadaviek
- riešenie hypoték pre klientov našej realitnej kancelárie
- práca s klientmi z databázy
- vypracovanie finančných plánov a prezentácia finančných riešení
- práca so SMART aplikáciami pre finančné plánovanie
- dlhodobá starostlivosť o kmeň klientov

- zázemie a dobré meno poprednej finančnej spoločnosti, ktorá sa vyznačuje
stabilitou a dlhodobým rastom a je pripravená na ďalšie dynamické zmeny trhu
- možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojho príjmu
- garancia klientského kmeňa
- absolútna časová flexibilita
- komplexné zaškolenie nových spolupracovníkov
- informačný systém prispôsobený vašim požiadavkám
- ucelený koncept vzdelávania - poskytujeme najlepšie metodiky a analytické
nástroje

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

- bezúhonnosť
- výhodou sú obchodné skúsenosti
- aktívny podnikateľský prístup
- príjemné vystupovanie
- schopnosť získať si dôveru v tíme a u klientov

Spoločnosť FINGO.SK s.r.o. vznikla v roku 2016, veľmi rýchlo sa ale vypracovala na jednu z popredných spoločností v oblasti finančného sprostredkovania na Slovensku. Úsilie spoločnosti sa sústreďuje na dlhodobé, komplexné finančné sprostredkovanie so zameraním na klientov.

Sofistikované finančné riešenia, šité na mieru individuálnym potrebám klientov, poskytujeme vďaka spolupráci s viac ako 30 produktovými partnermi na Slovensku. Naše služby vychádzajú z odbornej analýzy finančnej situácie našich klientov, z ktorých odvíjame individuálne finančné riešenia. Navrnuté finančné plány tak naozaj zodpovedajú potrebám a cieľom každého klienta.

Sme otvorená finančno-sprostredkovateľská spoločnosť, spájame skúsenosti a unikátne know-how ľudí, ktorí FinGO.sk vytvorili, so silnou technologickou platformou pre váš maximálny komfort.
ID: 3928418  Megjelentetés dátuma: 31.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac