Vodič MKD

D.E.L Slovensko, s. r. o.

Bratislava, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko
Termín nástupu
ihneď
Počas prvého roku práce 630 € brutto + diety 60 € ( víkendy 45 €,pokiaľ sa nepracuje) . Po uplynutí jedného roku zvýšenie základu na 730 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho tímu - vodiča (momentálne striedača), ktorý bude zabezpečovať medzinárodnú prepravu tovaru na plachtovom návese v rámci EÚ- Nemecko, Holandsko, Luxembursko, Belgicko, Rakúsko, Francúzko. Vozíme prevažne oceľové zvitky a paletový tovar.
Moderný vozový park - Volvo, Mercedes.
Turnusová práca: 4 pracovné týždne a 1 týždeň voľna. Skúšobná doba 3 mesiace.
Odchody z Bratislavy na miesto prevzatia kamiónu v Belgicku sú zabezpečené firemnou dodávkou.
Nemecky/anglicky/francúzky hovoriaci dispečér.
Základy anglického, nemeckého al.francúzkeho jazyka.

Trvalý pracovný pomer.
Stabilné zamestnanie.
Príjemné pracovné prostredie.
Nezávadné vozidlá.
Mzda vyplácaná riadne a vždy načas.
Bonusový systém vyplácania odmien na základe splnenia podmienok stanovených firmou.
Pravidelné školenie vodičov.

Svoj životopis a referencie prosím posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Vyžadujeme min.prax 2 roky.
Čistý register trestov. Po prijatí bude nutné doložiť výpis.
Komunikatívna znalosť uvedeného cudzieho jazyka výhodou.
Seriózny prśtup k práci, flexibilita, spoľahlivosť, lojalita, rešpekt.
ADR preukaz- nutný, popr. si ho môžete dať rýchlo spraviť.
Poistka o zodpovednosti za škodu v zamestnaní je povinná.
Referencie výhodou.

Naša spoločnosť sa zaoberá medzinárodnou dopravou v rámci EÚ - Nemecko, Belgicko, Luxembursko, Holandsko, Rakúsko, Francúzko. Vozíme oceľové zvitky, výrobky zo železa, drevotriesku a paletový tovar. Našou filozofiou je spoľahlivosť, priateľský prístup a kvalita služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2492344  Megjelentetés dátuma: 25.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Počas prvého roku práce 630 € brutto + diety 60 € ( víkendy 45 €,pokiaľ sa nepracuje) . Po uplynutí jedného roku zvýšenie základu na 730 € brutto.