Zvárač CO2

D.A.M. s.r.o.

Miesto práce
Želiezovce
Mzdové podmienky (brutto)
Od 600 EUR/mesiacSamozrejme stravné lístky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba armokošov zo strmienok betonárskej ocele podľa výkresov bodovaním.

Ubytovanie pre zamestnancov, ktorí musia dochádzať zo širšieho okolia, zadarmo. Práca je zaujímavá, nie monotónna, stále sa vyrábajú iné výrobky. Zamestnancov zaučíme, zaškolíme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojarstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Držiteľ zváračskeho preukazu ZM1.

Spoločnosť patri do Skupiny Yssel a sa zaoberá spracovaním betonárskej ocele (ohýbanie, rezanie a zváranie armokošov), výrobou kari sieti ako aj kompletnou výrobou a dodávkou železobetónových prefabrikátov. Ide o špeciálné a malosériové panely ako stĺpy, steny, väzníky, väznice, kalichy a schody.
ID: 3738414  Megjelentetés dátuma: 12.2.2020  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac