Zubní lékař

Czech Dental Holding s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
110 000 - 160 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pštrossova Medical Centrum přijme kolegu do týmu zubních lékařů

Kvalifikační požadavky:

Odborná způsobilost – vysokoškolské vzdělání lékařského směru v oboru stomatologie

Profesionální přístup k pacientům

Praxe v oboru

Zdravotní způsobilost

Trestní bezúhonnost

Nadstandardní komunikační a organizační dovednosti

Uživatelská práce s počítačem v prostředí MS Office a softwarem xDent

Pracovní náplň lékaře:

· Každodenní péče o pacienty, účast na chodu ordinace, tvorba léčebných plánů, konzultace s kolegy

· Vzdělávání se formou školení zajištěných společností

· Spolupráce s laboratoří na klinice

Nabízíme:

-nástupní BONUS

- práci v příjemném kolektivu a spolupráci se zkušenými kolegy

- podporu recepce vč organizace kalendáře a plnohodnotné administrativní podpory

- Nadstandardní platové podmínky

- možnost zkráceného úvazku

- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce zaměstnání

-sick days

-5 týdnů dovolené

- kontinuální vzdělávání vč. příspěvků

- Příspěvky na stravování

- Další firemní benefity

CV s požadovanými ověřenými, či originálními údaji , telefonním spojením a e-mailovou adresou zasílejte do 31.10.2021

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4133815  Megjelentetés dátuma: 2.8.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 110 000 Kč/měsíc