Zdravotnícky laborant v oblasti cytológie

CYTOPATHOS spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr
1 100 - 1 300 EUR/mesiacmožnosť pracovného postupu po splnení požiadaviek v oblasti získania certifikátu v oblasti cytologického skríningu (2-3 roky) bude sa výška platu odvíjať od pracovného výkony pracovníka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce zahrňuje činnosti v medicínskom laboratóriu spojené so spracovaním cytologického materiálu (ster, LBC, punktáty...)odobratých pacientom pri rôznych vyšetreniach za účelom skríningu a/alebo cytologickej diagnostiky

motívujúce finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

podmienkou pre uchádzača je :
- SZŠ s praxou ale aj absolvent
- vyšetrovacie metódy v zdravotníctve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícky laborant

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

ponuka práce je pre absolventov SZŠ s praxou aj absolventov, alebo vyšetrovacie metódy v zdravotníct

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Užívateľské zručnosti ovládania PC, zmysel pre kolektívnu prácu, dôkladnosť, usilovnosť,

Cytopathos spol. s r.o. je neštátne diagnostické bioptické, cytologické a skríningové medicínske laboratórium. Je zároveň jedným z najväčších skríningových pracovísk v oblasti cytologického skríningu. Cytopathos spol. s r.o. poskytuje služby pre ambulantných i nemocničných klientov z celého Slovenska v odboroch chirurgia, dermatológia, gastroenterológia, ORL, gynekológia a iné. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk biopsie, cytológie, imunohistochémie a genetiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3620232  Megjelentetés dátuma: 17.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac