Obchodný zástupca pre región Bratislava 1 osoba , pre región Žilina 1 osoba

CWS Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
500-1200 Eur/mesačne (motivujúce provízie z predaného tovaru)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov
2. Obchoduje so stálymi obchodnými partnermi
3. Vytvára a priebežne aktualizuje databázu
4. Udržiava a posilňuje pozitívne vzťahy so zákazníkmi.
5. Vedie obchodné rokovania
6. Vypracováva správy o výsledkoch predaja
7. Zabezpečuje primerané technické poradenstvo pre zákazníkov
8. Zachováva mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti
9. Zodpovedá za zverené prostriedky, za splnenie úloh a plánu predaja

budú spresnené po pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, obchodné vzdelanie vítané

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme Vás!

Ak ste osobou, ktorú baví obchodovanie, samostatnosť v práci, organizácia a komunikácia s ľuďmi, potom nás kontaktujte.

Od obchodníka budeme chcieť aby dosahoval úspechy a aby predával s ľahkosťou.

Máme vysoké nároky a dosiahnuté výsledky sú pravidelne vyhodnocované. Hľadáme osobu, ktorá nám bude vedieť preukázať svoje predajné výsledky.

Výhodou kandidáta je, ak má dobré prezentačné a komunikačné zručnosti, aktívny prístup a organizačné schopnosti.

Spoločnosť CWS Slovensko je špecialistom a popredným poskytovateľom systémov pre inovatívne, udržateľné a digitálne riešenia prenájmu v oblasti hygieny, rohoží, pracovných odevov, ale aj čistých priestorov, zdravotnej starostlivosti a ochrany pred ohňom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2388618  Megjelentetés dátuma: 25.2.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500-1200 Eur/mesačne (motivujúce provízie z predaného tovaru)