Sales Manager New Business- Trnavský kraj

CWS-boco Slovensko, s.r.o.- a company of the CWS group

Miesto práce
Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/mesiac1600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Vedenie existujúceho tímu obchodníkov
  • Adaptácia, vedenie a motivácia obchodného tímu
  • Monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky skupiny
  • Pravidelná účasť na poradách
  • Podpora obchodníkom pri obchodných stretnutiach
  • Akvizícia nových zákazníkov
  • Príprava, plánovanie a realizácia obchodných stretnutí
  • Spracovanie cenových ponúk a následná prezentácia zákazníkom
  • Spolupráca naprieč oddeleniami celej spoločnosti
  • Administratíva + Spracovanie reportingov

Požadujeme:

  • Min SŠ vzdelanie
  • Aktívna znalosť AJ
  • 3-5 rokov praxe na samostatnej obchodnej pozícii
  • Prax vo vedení tímu obchodníkov
  • Výborné obchodné a vyjednávacie znalosti
  • Výborné vyjadrovacie schopnosti, profesionálne vystupovanie
  • Orientácia na výsledky a efektivitu
  • Výborný Time Management

Čo Vám môžeme ponúknuť:

  • Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • 4 týždne dovolenky
  • Príspevok na stravovanie
  • Služobný telefón, notebook a automobil
  • Káva, čaj, voda voľne k dispozícii
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Možnosť vzdelávania a osobného rastu
  • Práca v príjemnom pracovnom kolektíve
  • Termín nástupu ihneď, alebo dohodou

Pokiaľ Vás vyššie uvedená pozícia zaujala, splňujete uvedené požiadavky a máte o pozíciu záujem, tešíme sa na Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3740515  Megjelentetés dátuma: 15.8.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 600 - 1 800 EUR/mesiac1600 EUR/mesiac