Obchodný zástupca - stabilná spoločnosť

CWS-boco Česká republika s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Obchodovanie so stálymi obchodnými partnermi divize hygiena
  • Udržiavanie a posilňovanie pozitívných vzťahov so zákazníkmi.
  • Samostatná príprava, plánovanie a realizácia obchodných príležitostí so zákazníkmi
  • Spracovanie cenových ponúk a ich prezentácia zákazníkom
  • Spolupráca so zákazníckym oddelením
  • Spracovanie reportingu a vedenie obchodnej agendy, práca s CRM databázou
  • Produktové a technické technické poradenstvo pre zákazníkov
  • Zodpovednosť za za splnenie plánu predaje

Miesto výkonu práce- vybrané okresy stredného a západného Slovenska

Požiadavky:

  • SŠ vzdelanie
  • Dobrá počítačová znalosť- MS Office, a pod.
  • Mobilita (vodičský preukaz B)
  • Bydlisko v regiónu stredné alebo západné Slovensko

Ak ste osobou, ktorú baví obchodovanie, komunikácia s ľuďmi, samostatnosť v práci a organizácia, potom nás kontaktujte. Od obchodníka budeme chcieť aby dosahoval úspechy a aby predával s ľahkosťou. Dosiahnuté výsledky sú pravidelne vyhodnocované a vieme ich odmeniť. Těšíme sa na Vás!

Naša ponuka:

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie, provizný systém
  • Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • Príspevok na stravovanie
  • Služobný telefón, notebook, automobil
  • Možnosť vzdelávania a osobného rastu
  • Práca v príjemnom pracovnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3931405  Megjelentetés dátuma: 30.6.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac