Sales Support/Assistant

CWS-boco Česká republika s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 950 EUR/mesiac550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Administratívna podpora teamu obchodníkov
  • Spracovanie a kontrola obchodných ponúk
  • Kontrola obchodných zmlúv
  • Spracovanie obchodných reportov a ďalšej obchodnej agendy
  • Príprava a vyhodnocovanie obchodných aktivít
  • Organizačné zabezpečenie meetingov a školení
  • Komunikácia so zákazníkmi

Požadujeme:

  • SŠ vzdelanie
  • Dobrá znalosť MS Office
  • Znalosť anglického jazyka
  • Profesionálne vystupovanie, komunikatívnosť, organizačné schopnosti
  • Samostatnosť, proaktívny prístup, pozitívni prístup, optimizmus
  • Skúsenosti s podobnou pracovnou pozíciou výhodou

Čo Vám môžeme ponúknuť:

  • Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • 5 týždňov dovolenky
  • Príspevok na stravovanie
  • Služobný telefón
  • Káva, čaj, voda voľne k dispozícii
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Možnosť vzdelávania a osobného rastu
  • Práca v príjemnom pracovnom kolektíve
  • Termín nástupu ihneď

Miesto výkonu práce: M.R. Štefánika 87, 920 01, Hlohovec

Pokiaľ Vás vyššie uvedená pozícia zaujala, splňujete uvedené požiadavky a máte o uvedenú pozíciu záujem, tešíme sa na Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3658700  Megjelentetés dátuma: 3.5.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 550 - 950 EUR/mesiac550 EUR/mesiac