Odborný garant projektu Podora národného systému pre popularizáciu výskumu a vývoja

CVTI SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
november 2020, prípadne podľa dohody
1 400 EUR/mesiacPonúkaný plat od 1 400 € brutto (podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi a koordinuje činnosť zamestnancov, externých spolupracovníkov a pracovných skupín s cieľom zabezpečiť implementáciu plánovaných činností v rámci aktivity 1 projektu v súlade s časovým harmonogramom projektu;
• Zodpovedá za kvalitu a včasnosť výstupov vedúcich centier vedy a vedúceho pracovníka, ktorého úlohou je príprava školiaceho strediska v Bratislave;
• Zúčastňuje sa na aktivitách centrálneho školiaceho strediska pre sieť ZCV, poskytuje námety na zlepšenie činnosti siete ZCV a podieľa sa na plánovaní udržateľnosti projektu;
• Buduje spoluprácu so slovenskými a zahraničnými inštitúciami a prispieva tak k zefektívneniu činnosti siete ZCV v podmienkach SR;
• Koordinuje činnosť jednotlivých centier vedy a spolupracuje pri plánovaní a organizovaní odborných seminárov, školenií, workshopov a iných podujatí podporujúcich činnosť siete ZCV;
• Pripravuje informácie a podklady pre propagačno-informačné projekty a prezentácie ZCV na Slovensku a v zahraničí vrátane prezentácií na webe a sociálnych sieťach;
• Podieľa sa na riešení odborných projektových úloh CVTI SR a popularizačných aktivitách v spolupráci s ďalšími útvarmi CVTI SR;
• Aktívne komunikuje s projektovou kanceláriou v Bratislave a zodpovedá za spracovanie a dodanie administratívnych podkladov (reportovanie, monitoring, publicita, pracovné výkazy a podobne).

• príjemné pracovné prostredie a kolektív
• pohyblivý pracovný čas
• firemné akcie (športové, spoločenské)
• 5 dní dovolenky navyše nad rámec Zákonníka práce
• podpora odborného rastu a vzdelávania
• možnosť zakúpenia Multisport karty
• možnosť príspevku do III. piliera od zamestnávateľa

Predpokladaný termín začatia výberového konania: od 30. 11. 2020 – vybraní záujemcovia budú pozvaní na osobný pohovor. Štruktúrovaný životopis a motivačný list zasielajte do 25. 11. 2020 na e-mailovú adresu [email protected].
K zaslanému životopisu pripojte aj súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberového konania v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické a prírodovedné zameranie VŠ výhodou

• Min. 3 ročná skúsenosť s organizovaním práce tímu, vedením tímu a koordináciou procesov;
• Schopnosť samostatne pracovať a proaktívne plniť zverené pracovné úlohy;
• Práca na PC – MS Outlook, MS Office na užívateľskej úrovni;
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni;
• Vodičský preukaz typu B – aktívny vodič;
• Flexibilita odolnosť voči stresu, ochota cestovať, spoľahlivosť a ochota pracovať vo vysokom nasadení, napr. aj cez víkendy.

Výhodou uchádzača je:
• Skúsenosť s prípravou verejných obstarávaní
• Skúsenosť s realizáciou projektov, ktorých súčasť bola aj realizácia stavebných a rekonštrukčných prác
• Skúsenosť s realizáciou činností v rámci projektov financovaných z finančných prostriedkov Európskej únie a iných verejných zdrojov

Pracovné miesto je na dobu určitú

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3999393  Megjelentetés dátuma: 12.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac