Právnik

CVTI SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.5.2019
od 1000 v závislosti od praxe, podľa zákona č. 553/2003 Z.z. Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verjenom záujme v platnom znení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie právnej agendy zamestnávateľa,
- príprava právnych stanovísk, vyjadrení a analýz,
- tvorba a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov,
- poskytovanie právneho poradenstva interným oddeleniam organizácie,
- participovanie na prípravách interných právnych predpisov, ich kontrolovanie a aktualizovanie v zmysle platnej legislatívy,
- zastupovanie spoločnosti pred súdmi a inými orgánmi verejnej správy

Príležitosti pre odborný rast, školenia
Služobný telefón, Notebook
Pružná pracovná doba
Bezproblémové parkovanie
Firemné akcie (športové, spoločenské)
Zvýhodnené vstupy na športoviská v rámci celej SR

Žiadosť o prijatie do zamestnania v slovenskom jazyku zašlite do 25.4.2019 spolu s podpísaným profesijným životopisom bez fotografie na adresu [email protected].
K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov pre účel výberového konania. Na pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právnická Fakulta

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

samostatnosť a zodpovedný prístup,
- analytické a koncepčné myslenie,
- schopnosť konštruktívnej, samostatnej ako aj tímovej práce,
- znalosti z oblasti štrukturálnych fondov, právnych predpisov v oblasti VO, práva a ekonomiky vítané
Počet rokov praxe minimálne 2 roky

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3644598  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 v závislosti od praxe, podľa zákona č. 553/2003 Z.z. Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verjenom záujme v platnom znení.