Žilina! Brigáda - vhodné pre študentov stredných a vysokých škôl - lukratívny zárobok, motivačné odmeňovanie-Distribúcia letákov Customer Cente

Customer Center, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude náplňou Vašej práce:

- distribúcia letákov vo zverenej oblasti

Koho hľadáme:

- ambicióznych, komunikatívnych a dynamických ľudí s pozitívnym prístupom k práci
- flexibilných parťákov, ktorí zapadnú do nášho predajne orientovaného tímu

Ako to u nás funguje:

Pracovný čas je možné flexibilne rozvrhnúť a pracuje sa vo zverenej lokalite. Každý nový kolega u nás prejde komplexným školením, počas ktorého ho vyškolíme v oblasti produktov a služieb spoločnosti Orange. Školenie je rozdelené na teoretickú časť a praktickú časť vo zverenej lokalite.

práca pre medzinárodnú spoločnosť
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť získať TPP
- motivačné súťaže
- teambuilding

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

- komunikačné zručnosti (asertivita, empatia)
- skúsenosti v oblasti predaja sú vítané, nie sú však podmienkou,
- organizácia a plánovanie pracovných úloh,
- schopnosť reakcie na zmeny a nové pracovné úlohy

Spoločnosť, ktorá poskytuje služby komerčného call centra:
- predaj produktov a služieb cez telefón
- prevádzkovanie zákazníckych liniek
- spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4156180  Megjelentetés dátuma: 16.10.2021  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.