Telefonický predaj produktov a služieb spoločnosti Orange Slovensko, a.s., práca pre najväčšieho mobilného operátora na Slovensku - Nové Zámky

Customer Center, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy 600 € + variabilná odmena od 0 € - 400 € + motivačne súťaže

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• telefonický predaj dátových produktov spoločnosti Orange Slovensko, a.s.
• udržiavanie a posilňovanie dobrých vzťahov s exitujúcimi zákazníkmi
• získavanie nových zákazníkov prostredníctvom databáz nami poskytovanými
• dodržiavanie kvality poskytovaných informácií, dodržiavanie komunikačných štandardov
• práca 8 hodín denne v priateľskom kolektíve
• vhodné aj pre absolventov stredných a vysokých škôl

• Stabilný mesačný príjem
• Fixná + variabilná zložka výplaty bez obmedzení, ktorá závisí od výkonu zamestnanca
• Zamestnanecké zľavy na služby telefonického operátora Orange Slovensko, a. s.
• Príspevok na stravu vo forme stravných lístkov
• Pravidelné motivačné súťaže o atraktívne finančné a iné ceny
• Firemné akcie, školenia, teambuildingy
• Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve (chceme medzi sebou všetky vekové kategórie, aj Ty nás máš čím obohatiť)
• Rozvoj agenta v oblasti komunikácie a predaja
• Možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• chuť pracovať (ostatné Ťa naučíme)
• základné vedomosti o dátach (typy pripojení, technológia, technické parametre)
• komunikačné zručnosti (asertivita, empatia)
• skúsenosti v oblasti predaja sú vítané
• organizácia a plánovanie pracovných úloh
• orientácia na dosahovanie cieľov
• flexibilita

Spoločnosť, ktorá poskytuje služby komerčného call centra:
- predaj produktov a služieb cez telefón
- prevádzkovanie zákazníckych liniek
- spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3240282  Megjelentetés dátuma: 30.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy 600 € + variabilná odmena od 0 € - 400 € + motivačne súťaže