Junior Industrial Consultant

Cushman & Wakefield Property Services Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú kolegyňu/ šikovného kolegu, ktorá/ý sa zaujíma o prostredie komerčných realít a industriálny trh a svoje znalosti chce naďalej prehlbovať pod dohľadom skúsených kolegov.

Náplňou práce Junior Consultanta bude:
. poskytovať poradenstvo v oblasti lízingovej stratégie (napr. výška nájomného, podmienky prenájmu .. )
. oslovovanie nových klientov
. komunikácia s klientmi ( cold calls, posielanie ponúk .. )
. prehliadky nehnuteľností
. pomoc pri spracovaní administratívnej agendy oddelenia

. stravné lístky v hodnote 4,50 EUR
. možnosť Multisport karty
. teambuildingy
. laptop a služobný telefón
. flexibilný pracovný čas
. možnosť využívať služobné pool car
. možnosť kariérneho rastu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za reakcie, avšak z dôvodu časovej vyťaženosti budeme kontaktovať len vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát by mal mať:

. skúsenosti s vyhľadávaním a oslovovaním klientov
. záujem o trh industriálnych nehnuteľností
. chuť cestovať
. záujem vzdelávať sa
. proaktívny prístup
. vodičský preukaz a byť aktívny vodič

Cushman & Wakefield je celosvetovým lídrom v oblasti realitných služieb, ktorý prináša mimoriadnu hodnotu realizovaním nápadov v praxi pre nájomcov a vlastníkov nehnuteľností.
Cushman & Wakefield patrí k najväčším firmám poskytujúcim realitné služby s 52 000 zamestnancami v približne 400 kanceláriách a 60 krajinách. V roku 2022 mala spoločnosť obrat vo výške 10,1 miliárd USD v rámci hlavných služieb správy nehnuteľností, facility a projektového manažmentu, prenájmu, kapitálových trhov, oceňovania a ďalších služieb.
Pre viac informácií navštívte www.cushmanwakefield.sk alebo sledujte @cushwakeslovakia na Instagrame.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3941040  Megjelentetés dátuma: 19.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac