Upratovačka

CULTUS Ružinov, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiac5 dní dovolenky navyše, odmeny, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• udržiavanie čistoty v pridelenom priestore alebo objekte,
• vysávanie nečistôt z kobercov, rohožiek a iných povrchov,
• umývanie a leštenie okien, zrkadiel a iných sklenených plôch,
• čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení,
• vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov,
• čistenie okien,
• výmena záclon a závesov,
• vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác (utieranie prachu, zametanie, tepovanie a podobne),
• z poverenia nadriadeného plnenie ďalších úloh a vykonávanie činností v tomto popise práce neuvedených, avšak súvisiacich s činnosťou na danej pozícií.

5 dní dovolenky navyše, stravné lístky, odmeny

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti o zaradenie do výberového konania priložte:
• profesijný štruktúrovaný životopis so zameraním na pracovné skúsenosti, pracovnú náplň, oblasť zodpovednosti.

Kompletné žiadosti s prílohami zasielajte, resp. doručte osobne na sekretariát v zalepenej obálke s označením „Výberové konanie - upratovačka" na adrese spoločnosti:

Ružinovská 28
820 09 Bratislava
alebo e-mailom na [email protected], a to v termíne do 07.10.2019.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôslednosť,
- flexibilita,
- pozornosť ,
- precíznosť,
- spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť.

CULTUS Ružinov a.s. je spoločnosť, ktorej jediným akcionárom je MČ Bratislava-Ružinov. Jej úlohou je predovšetkým organizovanie podujatí pre mestskú časť. Zároveň spravuje dom kultúry a spoločenské domy na základe zmluvy o komplexnom nájme majetku, schválenej miestnym zastupiteľstvom MČ Bratislava-Ružinov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3066089  Megjelentetés dátuma: 4.2.2022  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac