Čašníčka/obsluha v cukrárni

Cukráreň u babičky s. r. o.

Miesto práce
Tománkova, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiacplus navyše odmeny - provízie z predaja, príplatky za soboty, nedele a sviatky, finančný príspevok na stravovanie 5,10 Eur/pracovný deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku Cukráreň u Babičky na Tománkovej 2/A v Bratislave-Karlovej Vsi hľadáme vhodného kandidáta (kandidátku) a šikovného kolegu (kolegyňu) na pozíciu čašník/obsluha v cukrárni.

Medzi hlavné pracovné činnosti patria:
- obsluha hostí a starostlivosť o zákazníka,
- poskytovanie rád pri výbere zákuskov a nápojov, balenie zákuskov
- prijímanie objednávok na zdobené torty
- príprava a servírovanie teplých, studených a miešaných nápojov a limonád
- zodpovednosť za bar alebo zverený rajón
- udržiavanie čistoty na prevádzke
- práca na registračnej pokladni, práca s finančnou hotovosťou

Hľadáme kolegu (kolegyňu):
- na celodenné pracovné zmeny (9.30-19.30)
- príp. na poobedné zmeny počas pracovného týždňa, s pracovnou dobou medzi 14:00 - 19:30 hod.
- celodenné víkendové zmeny (sobota, nedeľa 9.30-19.30)

Práca je na plný úväzok, pracuje sa na základe mesačného rozpisu zmien, ktorý zamestnanci dostávajú na konci predošlého mesiaca.

Životopisy posielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

zamestnanecká zľava na torty, zákusky a konzum, obratová prémia z dosiahnutej mesačnej tržby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Elektronická pokladňa - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- časová flexibilita
- ochota, priateľskosť
- samostatnosť,
- príjemné a komunikatívne vystupovanie,
- zodpovednosť,
- pro-zákaznícka orientácia,
- tímový hráč

Útulná bratislavská cukráreň na karloveskom kopci s vlastnou výrobou koláčikov a bohatým výberom nápojov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4067842  Megjelentetés dátuma: 19.1.2023  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac