Asistentka predaja - luxusná predajňa s dizajnérskymi kabelkami a štýlovými doplnkami v predajni CUBE

CUBESHOP s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
4,81€/hodina + stravné lístky + mesačné a individuálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš patriť aj ty do našej rodiny CUBE? Chceš byť súčasťou úspešného tímu plného elánu? Spájaš v sebe túžbu byť v centre módneho diania a obklopovať sa najštýlovejšími doplnkami aké v Bratislave nájdeš?
Tak neváhaj a zašli nám svoj životopis!

Ak k tomu pridáš aj :

- cit pre detail , ktorý Ti nedovolí nechať zákazníka nespokojného
- tímovosť , ktorá je základom dobrých vzťahov na pracovisku
- motiváciu prekonávať samého seba
- pro-aktívny zákaznícky servis, ktorý je kľúčom k úspešnému predaju
- pozitívnu energiu vytvárajúcu príjemnú atmosféru na predajni,

Tak potom hľadáme práve TEBA!

Náplň práce:
- ústretový a pro-aktívny prístup k zákazníkom
-príjemné vystupovanie
- starostlivosť o predajňu
- upratovanie a udržiavanie čistoty
- dopĺňanie tovaru
- úprava a vzhľad výkladov
- práca s pokladňou

- stravné lístky
- prostredie stabilnej spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie
- bonusový systém odmeňovania
- osobný rozvoj
- možnosť kariérneho postupu
- iné zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť CUBE prináša na Slovensko dizajnérske kúsky popredných svetových značiek ako Michael Kors, Vivienne Westwood, DKNY, Marc Jacobs a i. Dôraz je kladený na široký výber kabeliek, topánok a doplnkov. Pro-zakaznicky servis, ktorý zabezpečujú vyškolené asistentky predaja, premení nakupovanie na zážitok.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3438923  Megjelentetés dátuma: 10.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,81€/hodina + stravné lístky + mesačné a individuálne odmeny